Zwroty i reklamacje

Wszystkie Produkty znajdujące się w naszej ofercie handlowej są fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych oraz prawnych. Dostawca udziela dwudziestoczteromiesięcznej gwarancji jakości na swoje produkty. Klient ma prawo odstąpienia od umowy sprzedaży w ustawowym terminie 14 dni. UWAGA! Produkty wytwarzane na indywidualne zamówienie Klienta nie podlegają zwrotowi.

Reklamacje

Jeśli chcesz skorzystać z uprawnień z gwarancji powinieneś zgłosić się bezpośrednio do dostawcy i dostarczyć produkt do jego siedziby:


Stapos Wojciech Sosnowski, 83-050 Kolbudy, ul. Opieńkowa 5,

Jeżeli dostawca uzna zasadność zgłoszonej wady produktu, zobowiązuje się:

  • naprawić produkt, albo
  • dokonać jego wymiany na nowy, albo
  • obniżyć cenę sprzedaży Produktu, albo
  • zwrócić Klientowi cenę sprzedaży produktu (w tym kwotę odpowiadającą uiszczonym przez Klienta kosztom dostawy), przy czym zwrot ceny sprzedaży produktu może nastąpić tylko wtedy, gdy produkt nie jest już dostępny w ofercie handlowej dostawcy, a jego naprawa nie jest możliwa.

Klient może wskazać dostawcy żądany sposób usunięcia wad Produktu. Dostawca nie jest związany wskazanym przez Klienta sposobem usunięcia wady. Koszt wysyłania produktu zwróconego Klientowi w przypadku nieuznania żądania usunięcia wady w ramach gwarancji pokrywa Klient. Koszt wysyłania Klientowi Produktu nowego lub naprawionego w przypadku uznania żądania usunięcia wady w ramach gwarancji pokrywa dostawca.

Zwroty

 

Klient ma prawo odstąpić od umowy sprzedaży produktu w ustawowym terminie 14 dni. w tym przypadku Klient powinien odesłać produkt wraz z oświadczeniem o odstąpieniu od umowy na adres podany poniżej. 

Adres: Stapos Wojciech Sosnowski, 83-050 Kolbudy, ul. Opieńkowa 5,

Wzór oświadczenia o odstąpieniu od umowy

Ja/My (*) niniejszym informuję/informujemy (*) o moim/naszym (*) odstąpieniu od umowy sprzedaży następujących towarów (*)/o świadczenie następującej usługi (*)

Data zamówienia (*)/odbioru (*)

Imię i nazwisko/Nazwa/nazwisko konsumenta(-ów)

Adres konsumenta(-ów)

Podpis konsumenta(-ów) (tylko jeżeli formularz jest przesyłany w wersji papierowej)

Data

(*) Niepotrzebne skreślić.
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
;
Sklep internetowy Shoper.pl